Wycieczka klasy III do lasu 2019

12 czerwca 2019r. klasa III wraz z wychowawcą i rodzicami wybrała się na wycieczkę do lasu. Był piękny, słoneczny dzień. Podróż odbyliśmy rowerami. Przypomnieliśmy sobie przy okazji jak należy zachowywać się na drodze. Na miejscu odbyliśmy długi spacer przez las. Obserwowaliśmy przyrodę i zachodzące zmiany. Poznaliśmy warstwową budowę lasu. Czasami udało się usłyszeć śpiew ptaków. Obok pięknego stawu zatrzymaliśmy się na odpoczynek. Mogliśmy się wspólnie pobawić, pograć w piłkę, wspinać, obserwować pływające po stawie łabędzie i zjeść ze smakiem zabrane ze sobą kanapki i kiełbasę pieczoną na ogniu. Piknik w lesie był bardzo udany. Pogoda i humor nam dopisały. Zmęczeni, ale uśmiechnięci wróciliśmy do szkoły. Nasze wesołe miny na zdjęciach świadczą o udanej wycieczce.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.