Drukuj

Szkolne obchody 42 rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża i wspomnienia św. Jana Pawła II. 2020

 

W dniu 16 X 2020 r. uczciliśmy rocznicę wyboru naszego Patrona na Papieża. W związku z sytuacją epidemiologiczną wychowawcy wraz z uczniami przeprowadzali następujące działania:

1.Zajęcia edukacyjno-wychowawcze poświęcone pamięci Jana Pawła II

2.Prezentacje multimedialne przygotowane przez uczniów klas VI -VIII  pt: ,,Santo Subito! Życie Jana Pawła II” , "Jan Paweł II Człowiek, który zmienił świat” ,  ,,Od Wadowic do świętości”

3.Wręczenie nagród i dyplomów przez Dyrektora szkoły za udział w konkursie plastycznym ,,Śladami Jana Pawła II” zorganizowanym przez naszą szkołę w ramach projektu ,,Nasz dar na stulecie urodzin Jana Pawła II”

 

O godz.  17 odbył się Różaniec w kościele parafialnym pw. św Jozafata w Zamchu prowadzony przez uczniów kl. VIII. W tym dniu zakończono też zbiórkę pieniędzy w ramach obchodów XX Dnia Papieskiego p.h TOTUS TUUS.

 

Dnia 22 X 2020 r. uczciliśmy wspomnienie św. Jana Pawła II. Wszyscy uczniowie pod kierunkiem wychowawców wykonali kwiatki dla Jana Pawła II. Z prac uczniowskich powstała tablica ph. „ Kwiatki dla Naszego Patrona”, która została umieszczona w kościele. W tym dniu odbył się też Różaniec prowadzony przez kl. VIII.

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates