Drukuj

27 rocznica nadania szkole Imienia Jana Pawła II

 

16 maja obchodziliśmy 27 rocznicę nadania naszej szkole Imienia Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęliśmy Mszą Św. w kosciele parafialnym, której przewodniczył ks. proboszcz Henryk Pokora. Dalsze świętowanie kontynuowaliśmy w szkole. Uczennice z kl.VII Anita, Magdalena i Julia oraz z kl.VIII Kasia przedstawiły swoje prezentacje multimedialne o patronie naszej szkoły. Tego dnia było też wspólne śpiewanie pieśni dla Jana Pawła II oraz wykonanie kwiatków do bukietu dla Wielkiego Polaka. Święto Szkoły było okazją do podziękowania uczniom i ich rodzicom za włączenie się w akcje chrytatywne organizowane w bieżącym roku szkolnym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates