Drukuj

 

Informujemy, że wszystkie wnioski złożone przez rodziców o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022 zostały pozytywnie rozpatrzone. Imienna lista udostępniona jest na tablicy ogłoszeń w szkole.

 

W oddziale przedszkolnym są jeszcze wolne miejsca, a od dnia 19.04.2021r. do dnia 23.04.2021r. będzie rekrutacja uzupełniająca.

 

Drukuj

 

 

Uczniowie klas IV, V i VI wzięli udział w konkursie na wykonanie Krzyża Wielkopostnego. Mottem konkursu były słowa Patrona szkoły św. Jana Pawła II:


Miłości bez Krzyża nie znajdziecie,
a Krzyża bez Miłości nie uniesiecie.


Laureatami konkursu zostali: Daniel Czuryło, Kacper Granda, Gabriel Kozimala, Emilia Rak, Wiktoria Wołoszyn, Magdalena Żmijan, Jakub Żuk.

 

Gratulujemy!

 

 

 

 

Drukuj

 

Informujemy że od poniedziałku tj 29.03.2021r. do 11.04.2021r. uczniowie oddziału przedszkolnego przechodzą na naukę w trybie zdalnym. Natomiast uczniowie klas I-III  i IV-VIII bez zmian uczą się również zdalnie.

 

Drukuj

 

Jesteśmy pełne wzruszenia za wsparcie jakie zostało nam udzielone poprzez naszą lokalną społeczność. Słowa nie są w stanie oddać naszych uczuć dlatego też:

Dziękujemy pani dyrektor Edycie Jeleń z inicjatywy której została zorganizowane wsparcie na rzecz rehabilitacji Moniki Siebielec oraz Magdaleny Żmijan.

Dziękujemy całemu gronu pedagogicznemu Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła IIw Zamchu za zaangażowanie włożone w pomoc naszym dzieciom.

Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły za okazaną nam serdeczność.

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom za zrozumienie i wsparcie jakie na co dzień od Was otrzymują Monika i Magda.

Dziękujemy wszystkim osobom, które nie pozostały obojętne na potrzeby naszych niepełnosprawnych dzieci,

Wasza pomoc przyczyni się do kroku w stronę samodzielności naszych dziewczyn.

 

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.”

Phil Bosmans

 

Dziękujemy

Monika Siebielec Magdalena Żymijan wraz z rodzicami

 

Drukuj

 

Szkolne Koło Wolontariatu oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu we współpracy  z  Kołem Gospodyń Wiejskich w Zamchu zorganizowała przy kościele parafialnym w dniu 21 marca 2021r. Kiermasz Wielkanocny.

 

Dzięki ofiarności mieszkańców Zamchu którzy zakupili przepiękne dekoracje oraz wypieki świąteczne zebraliśmy 9000zł.

 

Drukuj

 

Informujemy że od poniedziałku tj 22.03.2021r. do 11.04.2021r. uczniowie klas I-III wracają do nauki zdalnej. Uczniowie klas IV-VIII bez zmian nadal uczą się również w trybie zdalnym. Natomiat dzieci z oddziału przedszkolnego bedą uczyć się w trybie stacjonarnym.

Drukuj

 

Dnia 8 marca 2021r. odbył się w naszej szkole plebiscyt na ,,Najsympatyczniejszą dziewczynę". W głosowaniu mogli brać udział wszyscy chłopcy i wskazać najsympatyczniejszą ich zdaniem koleżankę. W klasach I- III głosowanie odbyło się tradycyjną metodą, natomiast w klasach IV - VIII było to e-głosowanie.

 

Po podsumowaniu wyników okazało się, że w klasach I-III dwie dziewczynki zdobyły taką samą liczbę głosów są to:

Małgorzata Adrian i Emilia Zaręba.

 

W klasach IV-VIII rywalizacja była bardzo wyrównana ale najwięcej głosów zdobyła uczennica klasy VI:

Wiktoria Wołszyn

 

Gratulujemy wygranej!!!

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates