Drukuj

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu informuje, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 stycznia 2021 roku, iż w okresie od 18 do 31 stycznia 2021 roku  uczniowie klas I - III uczą się w trybie stacjonarnym zgodnie z aktualnie obowiązującym planem zajęć.

 

Zajęcia w oddziale przedszkolnym organizowane są, jak dotychczas, w trybie stacjonarnym.

 

Nauczanie stacjonarne odbywa się w reżimie sanitarnym zgodnie z aktualnymi wytycznymi MEiN, MZ i GIS oraz Procedurą zapewnienia bezpieczeństwa na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu.

 

Nauka zdalna uczniów klas IV-VIII zostaje przedłużona do 31 stycznia 2021r.

 

Szczegóły dotyczące organizacji zajęć będą na bieżąco przekazywane przez wychowawców klas. Prosimy o śledzenie komunikatów przesyłanych poprzez dziennik elektroniczny.

 

Drukuj

 

Ferie 4-17 stycznia 2021

 

Więcej informacji w linku poniżej:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/ferie-2022

 

Drukuj

 

 

Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru

przyniesie spokój i radość.

Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia

żyje własnym pięknem,

a Nowy Rok obdaruje nas pomyślnością i szczęściem

 

Życzą

 

Dyrekcja, Nauczyciele i pracownicy szkoły

 

Drukuj

 

W linku poniżej klasa VIII naszej szkoły przesyła życzenia świąteczne dla pani Dyrektor, Nauczycieli, Pracowników szkoły oraz uczniom naszej szkoły.

 

https://drive.google.com/file/d/132K8RypEUditLe-GlnLk3co_Z4nrnXcU/view?usp=sharing

 

Drukuj

 

 

,, Człowiek jest wielki nie przez to ,

co posiada, lecz przez to , kim jest,

nie przez to co ma,

lecz przez to czym się dzieli z innymi’.’

                                                     Jan Paweł II

 

Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom i Uczniom naszej szkoły oraz Kołu Gospodyń Wiejskich w Zamchu za aktywne włączenie się w przygotowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbył się w dniach 20 grudnia 2020r.

Podczas sprzedaży własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych i pysznych pierników zebrano 5350zł.

Powyższa kwota zostanie przeznaczona na potrzeby Fundacji „Żyj” im. Marty Szynal, Hospicjum im. „Małego Księcia” w Lublinie.

 

Drukuj

 

Choinka w naszej szkole już gotowa. Przedstawiciele uczniów klas IV, VII i VIII w dniu 7 grudnia 2020r. ubrały świąteczne drzewko w przepiękne bombki i łańcuchy w formie życzeń wykonanych przez uczniów klas 0-VIII. Dziękujemy za przesłane życzenia świąteczne i za zaangażowanie w przesyłanie ozdób choinkowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj

 

Zważywszy na sytuację związaną z panującą pandemią koronawirusa oraz wiążącymi się z nią przymusem izolacji, ograniczenia kontaktów, w tym też utrudnionej możliwości uzyskania pomocy psychologicznej, Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychiczny:

  • całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania – 800 12 12 12,
  • dedykowany młodym ludziom czat internetowy prowadzony przez profesjonalnych psychologów.

Podejmując kontakt za pośrednictwem tych dwóch kanałów komunikacji dziecko uzyskać może natychmiastowe wsparcie, podzielić się swoimi przeżyciami i wspólnie ze wspierającą osobą dorosłą zastanowić się nad rozwiązaniem swoich problemów.

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka wspomogła Telekomunikacja Polska (obecnie Orange), jako operator telekomunikacyjny zaangażowany społecznie w pomoc dzieciom. Dzięki tej współpracy dzwoniący pod numer telefonu zaufania nie ponoszą żadnych kosztów.

Także wspomniany wcześniej czat internetowy ma charakter nieodpłatny, nie wymaga również logowania ani instalowania aplikacji. Komunikacja odbywa się na stronie internetowej rzecznika – brpd.gov.pl, a obsługujący czat eksperci są osobami profesjonalnie przygotowanymi do udzielania dzieciom i młodzieży takiego wsparcia.

 

Drukuj

 

W ramach szkolnej akcji

RAZEM NA ŚWIĘTA

Szkolne Koło Wolontariatu przy Szkole Podstawowej im.Jana Pawła II
i KGW w Zamchu organizuje

Kiermasz Świąteczny,

który odbędzie się w dniu 20 grudnia 2020 r.

po każdej mszy świętej przy kościele

św. Jozafata w Zamchu

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby Fundacji „Żyj” im. Marty Szynal

oraz Hospicjum im. Małego Księcia” w Lublinie

 

                                             ZAPRASZAMY!

 

картинки : легкий, боке, пятно, цветок, украшение, день отдыха, Рыжих,  Свеча, Рождество, осветительные приборы, Праздничный, рождественские  украшения, мероприятие, Dof, глубина резкости, Рождественские свечи,  Рождественская елка фон 3354x5032 ...

 

Drukuj

 

 

Po raz kolejny dołaczyliśmy do Akcji MEN "Razem na Święta"

 

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates