Drukuj

 

Informujemy rodziców dzieci urodzonych 2014r. o możliwości zapisania dziecka do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2019/2020. Zapisy bedą prowadzone w sekretariacie szkoły w dniach poniedziałek, środa, piątek do 25 marca 2019r. Prosimy z sobą zabrać dowód osobisty i pesel dziecka.

 

Drukuj

 

Informujemy że od 01.03.2019r. można pobierać wnioski o zapisy dzieci 3 i 4 letnich do Bajkowego Przedszkola w Woli Obszańskiej. Wnioski są dostępne w Bajkowym Przedszkolu.

 

Warunki: dzieci bez pampersa.

 

 

Drukuj

 

26 lutego 2019r. o godz. 15.30 zapraszamy rodziców na zebranie  z dyrektorem szkoły.

 

 

Drukuj

 

W najbliższy poniedziałek, 28 stycznia 2019 rusza zbiorka darów dla seniorów, pacjentów Zakładu Opiekunczo-Leczniczego w Tarnogrodzie. Nasza szkoła przyłącza się do akcji zbierania darów. Potrzebne są koce, pościel, dresy, piżamy, ręczniki, mydła, szampony, prześcieradła nieprzemaklne, nożyczki do paznokci, chusteczki nawilżane, kremy na odparzenia, śliniaki w rolce, kubeczki z ustnikami lub słomkami ale i żywność - sałatki obiadowe, herbata, ciastka, owoce, soki czy puzzle i gry planszowe.

            

Dary zbierane będą w szkole. Prosimy o włączenie się do akcji.

 

 

Drukuj

 

         W dniu 20 stycznia 2019r. świętowalismy Dzień Babci i Dziadka, który odbył w Wiejskim Domu Kultury w Zamchu. Zaproszeni goście licznie przybyli na uroczystość przygotowaną przez uczniów naszej szkoły i ich rodziców. Swoją obecnością zaszczycili nas również Pan Wójt Andrzej Placek wraz z małżonką, Sekretarz Gminy Pan Grzegorz Wróbel oraz Przewodniczący Rady Gminy Pan Tomasz Wujda.

         Na początku uroczystości wszystkich gości przywitała Pani Dyrektor Grażyna Kołtało i przekazała wszystkim zgromadzonym życzenia podkreślając że jest to już 25 spotkanie. Następnie uczniowie z klas IV-VI przedstawiły jasełka. Natomiast dzieci z klas 0-III przygotowały występy artystyczne wypełnione radością, śpiewem, muzyką oraz tańcem. Poprzez występy nasi uczniowie pragnęli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. Dzieci obdarowały przebyłych gości wykonanymi upominkami. Seniorzy ze wzruszeniem oglądali występy swoich wnucząt nagradzając ich gromkimi brawami.

         Podziękowania dla rodziców na ręce Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Alinie Granda za przygotowanie uroczystości składają Dyrektor, Nauczyciele oraz Goście.

 Dziękujemy.

 

 

Drukuj

 

 

Dnia 04 stycznia 2019r., uczniowie klas IV i VI zaprezentowały jasełka dla społeczności szkolnej. Następnie po wspólnej modlitwie prowadzonej przez księdza proboszcza Henryka Pokorę i wysłuchaniu Ewangelii głos zabrała pani dyrektor Grażyna Kołtało, która skierowała wiele miłych i ciepłych słów pod adresem całej społeczności naszej szkoły oraz symbolicznie przełamała się opłatkiem z przedstawicielami wszystkich klas. Później wszyscy rozeszli się do klas gdzie wychowawcy wspólnie z uczniami dzielili się opłatkiem i wspólnie śpiewali kolędy.

 

Edyta Jeleń

Pachla Małgorzata

 

Drukuj

 

            ,, Człowiek jest wielki nie przez to , co posiada,

lecz przez to , kim jest, nie przez to co ma,

lecz przez to czym się dzieli z innymi’’

                                                                                                                                                                        Jan Paweł II

 

Serdecznie dziękujemy za aktywne włączenie się w przygotowanie Kiermaszu Bożonarodzeniowego, który odbył się w dniach 17 – 21 grudnia 2018 roku.

Podczas sprzedaży własnoręczne wykonanych ozdób bożonarodzeniowych i pysznych pierników adwentowych zebrano 3903 zł.

Powyższa kwota zostanie przekazana na potrzeby Hospicjum Małego Księcia w Lublinie, Fundacji „Z Serca Dla Serca” oraz Fundacji „ Czerwone Serduszko”

                                                                                                    

Drukuj

Radosnych i spokojnych,

pełnych ciepła i nadziei

Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności,

osiągnięcia sukcesów

i wytrwałości w realizacji planów

w nadchodzącym Nowym Roku 2019

 

Znalezione obrazy dla zapytania obrazy świąt Bożego Narodzenia

 

Życzy Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Pracownicy szkoły

 

 

Drukuj

 

W ramach szkolnej akcji

RAZEM NA ŚWIĘTA

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje

Kiermasz Świąteczny,

który odbędzie się w dniach 17-21 grudnia 2018

W Szkole Podstawowej
im.
Jana Pawła II

W Zamchu

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby

Fundacji „Z serca dla serca” i Fundacji „Czerwone Serduszko"

 

                                             ZAPRASZAMY!

Drukuj

 

Kiermasz Bożonarodzeniowy 2018

 

Serdecznie zachęcamy do włączenia się

w Szkolną Akcję Charytatywną

,,Razem na Święta”

z której dochód będzie przeznaczony na potrzeby

Fundacji „ Z serca dla serca” i Fundacji „ Czerwone Serduszko”

Prosimy o własnoręczne wykonanie

ozdób bożonarodzeniowych oraz wypieków świątecznych (pierników, chatek, itp.)

Ozdoby i wypieki prosimy dostarczyć do

Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu

do dnia 13 grudnia 2018r.

 

 

Drukuj

W dniu 19.10.2018r. odbyły sie zajęcia integracyjne dla klas 0-III pod hasłem "Bezpieczne i widoczne dziecko". Dzieci poszerzyły swoja wiedzę na temat bezpieczenstwa na drodze. Obejrzały film "Bezpieczna droga do szkoły". Na koniec zajęć pani dyrektor wręczyła każdemu dziecku kamizelkę odblaskową z nazwą szkoły. Kamizelki przekazał szkole Starosta Powiatu Biłgorajskiego i Wójt Gminy Obsza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj

15.10.2018r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani Renaty Grzyb i pani Mirosławy Wróbel przygotowali uroczysta akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie w akademii przedstawili historię powstania tego dnia oraz w słowach wierszy i piosenek wyrazili podziękowanie nauczycielom i pracownikom szkoły za ich trud i pracę.

 

 

 

 

 

 

Drukuj

 

12 października 2018r. odbył się XVIII Dzień Papieski pt.: "Promieniowanie OJCOSTWA". Nasza szkoła czynnie włączyła sie w zbiórkę na rzecz funduszu stypendialnego fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia".
Łączna kwota, którą zebraliśmy 1732zł.

 

 

 

 

Drukuj

Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawcą zapraszają na Bal Wszystkich Świętych. Bal odbędzie się w sali oddziału przedszkolnego 31 października 2018r. (środa) zaczynamy o godz.11.00. Na 11.45 planujemy Korowód po szkole. Będziemy bawić się przy muzyce Arki Noego, Magdy Anioł, Dzieci Armii Małe TGD.

Serdecznie zapraszamy.

Małogrzata Duńko.

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates