Drukuj

 

Szanowni Państwo

wspólnie z Głównym Inspektorem Sanitarnym kierujemy specjalny list do rodziców uczniów, w którym zachęcamy do zainstalowania aplikacji ProteGo Safe. To narzędzie pozwalające na ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, wspierające bezpieczny powrót dzieci do szkół.

 

ProteGO Safe to aplikacja, która powiadamia o możliwym kontakcie z koronawirusem. Informuje również, jakie środki ostrożności zachować i jak postępować w przypadku podejrzenia infekcji u siebie lub swoich bliskich. Ponadto ProteGO Safe to wiarygodne i sprawdzone źródło wiedzy. W aplikacji znajdują się komunikaty potwierdzone przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, a także informacje opracowane na podstawie danych Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

 

Więcej informacji pod linkiem poniżej:

 

Wspólny list MEN i GIS Aplikacja Protego Safe

 

Z wyrazami szacunku
Dariusz Piontkowski
Minister Edukacji Narodowej

 

 

Drukuj

 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu.

 

Więcej informacji otrzymają państwo od wychowawców przez e-dziennik.

 

Drukuj

 

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele
Szanowni Rodzice

Dzisiaj rozpoczęły się wakacje – czas wytęsknionego odpoczynku!
Drodzy Uczniowie, życzę Wam, aby każdy dzień nadchodzącego lata był radosny oraz pełen nowych wrażeń i doświadczeń. Rok szkolny, który właśnie się zakończył był, jak zwykle, okresem wytężonej pracy. Szczególnie dużo wysiłku musieliście włożyć w zdobywanie wiedzy i umiejętności przez ostanie miesiące. Poczuliście odpowiedzialność za własny rozwój i wierzę, że wiedza ta zaowocuje w przyszłości. Uczniom klasy VIII, którzy dzisiaj byli w naszej szkole po raz ostatni, życzę dostania się do wymarzonej szkoły. Dajcie się poznać z jak najlepszej strony, nie ukrywajcie swoich talentów i zdolności. Dzisiaj Julka powiedziała pięknie, że to dopiero początek waszej drogi, a więc wszystkiego najlepszego!
Dziękuję Wam, Nauczyciele, za waszą pracę. Dziękuję za prowadzenie naszych uczniów poprzez świat nauki, za pomaganie im w odkrywaniu tajemnic wiedzy. Dziękuję za podjęcie wysiłku pracy w całkiem nowych realiach. Dziękuję za serce, zaangażowanie i zrozumienie. Życzę wszystkim wymarzonego, a przede wszystkim wytęsknionego odpoczynku.
Szanowni Rodzice, zawsze wspieracie nas nauczycieli w pracy. Bez Was wiele zaplanowanych działań i zamierzeń nie byłoby możliwych. Szczególnie dziękuję Państwu za pomoc w okresie zdalnego nauczania. Owoce pracy naszych uczniów, które widzimy na świadectwach szkolnych oraz w liczbie otrzymanych dyplomów i nagród, to przecież także Państwa zasługa. Z całego serca dziękuję za tak wspaniałą współpracę.
Dziękuję księdzu proboszczowi Henrykowi Pokora, który dzisiaj modlił się podczas Mszy św. w intencji nasz wszystkich, całej społeczności szkolnej.

Jeszcze raz gratuluję owoców całorocznej pracy i do zobaczenia po wakacjach!

Dyrektor szkoły Edyta Jeleń

 

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2019/2020

 

Kl. VIII

Kinga Jaskowska, Anita Wenek

 

Kl. VI

Aleksandra Droździel, Matylda Machnio

 

Kl. V

Wiktoria Wołoszyn, Maciej Machnio

 

Kl. IV

Kacper Granda, Gabriel Kozimala

 

Kl. III

Oliwia Majcher, Jakub Żuk

 

Kl. II

Tomasz Kowal, Szymon Czuryło, Kacper Danaj, Jakub Goch, Michał Wojcieszko, Marcel Żmijan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu dziękuje za nominację #gaszynchallenge Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łukowej i Szkole Podstawowej im. Prymasa Tysiąclecia Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Babicach. Do dalszego pomagania nominujemy:

  1. Bajkowe Przedszkole w Woli Obszańskiej
  2. Sklep p. Edwarda Czerniaka w Zamchu
  3. Radę Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zamchu
  4. Nominowani muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów.
  5. Zebrane środki pieniężne wpłacamy na konto:

➡️ https://www.siepomaga.pl/piotr-kozak ❤️

Drukuj

 

Jasnoszare tło, zdjęcie przyborów szkolnych po lewo, tekst po prawej stronie na żółtym tle:"Egzamin ósmoklasisty 16-18 czerwca 2020 r."

 

Więcej informacji pod adresem poniżej:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/egzamin-osmoklasisty-2020

 

 

Drukuj

 

 

Grafika przedstawiająca dziewczynkę siedzącą przy komputerze. Obok napis do 26 czerwca przedłużamy kształcenie na odległość.Rozporządzenie podpisane.

 

Więcej informacji pod adresem poniżej:

 

https://www.gov.pl/web/edukacja/nauka-zdalna-do-26-czerwca

 

 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Zamchu.
Designed by mixwebtemplates